Targi Pracy

Targi Pracy 2018

11 kwietnia 2018 odbyła się kolejna edycja Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier UJ. Były one częścią ogólnopolskiego wydarzenia „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie”. To nowa inicjatywa odbywająca się pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP, której celem jest promocja Biur Karier, zarówno wśród społeczności akademickiej jak i poza nią.
W Targach wzięło udział czterdziestu wystawców: firmy prywatne oraz instytucje państwowe i samorządowe prezentujące oferty pracy, praktyk i staży. Targi zostały oficjalnie otwarte przez Rektora UJ ds. Dydaktyki – prof. dr hab. Armena Edigariana. Studenci mieli okazję do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, skonsultowania CV oraz pozyskania najświeższych informacji o rynku pracy.

autor: Biuro Karier UJ

autor: Biuro Karier UJ

autor: Biuro Karier UJ

autor: Biuro Karier UJ

autor: Biuro Karier UJ

autor: Biuro Karier UJ

autor: Biuro Karier UJ

Targi Pracy 2017

7 grudnia 2017 roku w Auditorium Maximum przy ul. Krupniczej odbyły się Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier UJ. Wzięło w nich udział blisko czterdziestu wystawców reprezentujących wiele branż, m.in. przedsiębiorstwa prywatne i instytucje państwowe. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przy wszystkich stoiskach licznie gromadzili się studenci i absolwenci chcący porozmawiać z przedstawicielami przedsiębiorstw i instytucji na temat kariery i możliwości rozwoju zawodowego. Zapraszamy do obejrzenia relacji z Targów.