24.04.2024
Interesują cię prawa człowieka? Chcesz poznać pracę doświadczonych specjalistów? Jesteś gotów uczyć się, jak pomagać ludziom? Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich zaprasza studentów wybranych kierunków III, IV, i V roku studiów na bezpłatne, trzytygodniowe praktyki wakacyjne (Warszawa, Gdańsk, Wrocław).
więcej o Nabierz praktyki w prawach człowieka! Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich zaprasza na praktyki wakacyjne

Bank Pekao S.A zaprasza na praktyki i staże

18.04.2024
Jesteś w trakcie studiów lub właśnie je kończysz i szukasz dla siebie rozwojowej oraz przyszłościowej ścieżki kariery? Bank Pekao S.A zaprasza na kolejną edycję programu praktyk i staży. Nie czekaj. Aplikuj i zmieniaj z nami bankowanie na lepsze.
więcej o Bank Pekao S.A zaprasza na praktyki i staże

18.04.2024
To instytucja sektora finansów publicznych, która zajmuje się wdrażaniem programów unijnych w Polsce i na Słowacji.
więcej o Wspólny Sekretariat Programu Interreg Polska - Słowacja rekrutuje na stanowisko Project Officer!

Summer Camp UOKiK ’24 - nabór zgłoszeń rozpoczęty!

15.04.2024
Summer Camp UOKiK ’24 to 5 dni bezpłatnych, stacjonarnych warsztatów z prawa konkurencji w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów dla studentów 2, 3 i 4. i 5. roku prawa, ekonomii i kierunków pokrewnych. Uczestnicy poznają kulisy pracy analityków prowadzących postępowania i dowiedzą się, jak funkcjonuje urząd w praktyce.
więcej o Summer Camp UOKiK ’24 - nabór zgłoszeń rozpoczęty!

Staż Letni w Selvita

12.04.2024
Gotowy/a rozpocząć swoją karierę z nami? Tego lata czeka na Ciebie ekscytująca przygoda, która da Ci szansę na rozpoczęcie kariery i rozwinięcie umiejętności w różnych obszarach zawodowych.
więcej o Staż Letni w Selvita

Wystartowała tegoroczna edycja płatnych praktyk „zaFUNDuj sobie przyszłość”!

12.04.2024
3… 2… 1… start! Po raz dziewiąty rusza nabór do programu płatnych praktyk letnich organizowanych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej i kierowanych do studentów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Interesujesz się Unią Europejską i wydatkowaniem Funduszy Europejskich oraz chcesz uczestniczyć w tworzeniu wizji rozwoju Polski? Aplikuj!
więcej o Wystartowała tegoroczna edycja płatnych praktyk „zaFUNDuj sobie przyszłość”!

12.04.2024
Zapraszamy do udziału w XVI edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych. Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich obronionych na uczelniach w Polsce w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.
więcej o XVI edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych

Już 17 kwietnia zapraszamy na Dzień Komparatystyki na UJ!

11.04.2024
Jest to spotkanie dedykowane studentom i studentkom tego kierunku, którzy będą mieli okazję poznać dwie absolwentki komparatystyki, które podzielą się swoimi historiami dotyczącymi ścieżki zawodowej. Gościnie opowiedzą o osobistych doświadczeniach i będą starały się podpowiedzieć w jaki sposób podnosić kompetencje zawodowe i wpływać na rozwój osobisty. Będzie również możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania lub rozmowy z zaproszonymi absolwentkami.
więcej o Już 17 kwietnia zapraszamy na Dzień Komparatystyki na UJ!

28.03.2024
Kraków Airport uruchomiło nabór do kolejnej edycji wakacyjnych praktyk studenckich „Need Help – potrzebujesz pomocy?”. Dzięki praktykom poznasz specyfikę pracy w Międzynarodowym Porcie Lotniczym i rozwiniesz umiejętności potrzebne na rynku pracy. Praktyki są płatne i odbędą się w okresie lipiec-wrzesien 2024.
więcej o Zdobądź CELujące doświadczenie! Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice zaprasza studentów do odbycia praktyk

Oferta dla doktoranta na Uniwersytecie w Zurichu

22.03.2024
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą stanowiska dla doktoranta na Uniwersytecie w Zurichu.
więcej o Oferta dla doktoranta na Uniwersytecie w Zurichu