Ambasadorzy Global Management Challenge poszukiwani!

Ruszają przygotowania do 18. Edycji Global Management Challenge!

Global Management Challenge to największa na świecie symulacja biznesowa, w której zespoły (3-5 osób) kierują przedsiębiorstwami konkurującymi ze sobą na wirtualnym rynku. Projekt obecny jest w blisko 40 krajach na całym świecie. Zorganizowano już 17 edycji konkursu, rejestrując do udziału ponad 25 000 uczestników. Zespoły studenckie rywalizują z zarejestrowanymi zespołami firmowymi. W ostatniej edycji udział wzięło ponad 330 zespołów. Zwycięzcy krajowej edycji konkursu wyjeżdżają reprezentować Polskę na finał światowy w Dubaju.

GMC Obecnie poszukuje ambasadorów, którzy chcieliby wesprzeć promocję projektu na uczelniach. Ambasador może liczyć na szereg korzyści, w tym na gwarancję uczestnictwa dwóch wskazanych przez siebie zespołów (wśród drużyn studenckich nikt poza ambasadorami nie ma gwarancji, że jego zespół przejdzie rekrutację).
Czas aktywnej współpracy to koniec września do początku listopada.

Aplikuj na: gmcpoland.pl/ambasador-gmc/

Data opublikowania: 08.09.2017