28.03.2024
Kraków Airport uruchomiło nabór do kolejnej edycji wakacyjnych praktyk studenckich „Need Help – potrzebujesz pomocy?”. Dzięki praktykom poznasz specyfikę pracy w Międzynarodowym Porcie Lotniczym i rozwiniesz umiejętności potrzebne na rynku pracy. Praktyki są płatne i odbędą się w okresie lipiec-wrzesien 2024.
więcej o Zdobądź CELujące doświadczenie! Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice zaprasza studentów do odbycia praktyk

Targi Pracy UJ - do wydarzenia zostały dwa tygodnie!

26.03.2024
Już tylko dwa tygodnie pozostały do wiosennej edycji Targów Pracy na UJ 2024. Na uczestników czekać będzie blisko 40 wystawców; będzie również możliwość konsultacji CV, zasięgnięcia informacji o wyjazdach w ramach Programu Erasmus+, a także wzięcia udziału w prezentacjach przygotowanych przez firmy i instytucje.
więcej o Targi Pracy UJ - do wydarzenia zostały dwa tygodnie!

Oferta dla doktoranta na Uniwersytecie w Zurichu

22.03.2024
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą stanowiska dla doktoranta na Uniwersytecie w Zurichu.
więcej o Oferta dla doktoranta na Uniwersytecie w Zurichu

11.03.2024
Już po raz 24. zapraszamy badaczki do udziału w jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów stypendialnych w Polsce — L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki! Prowadzisz badania z zakresu szeroko rozumianych nauk o życiu, np. medycyny, biologii, fizyki, chemii czy biotechnologii? Rozwiń swój potencjał!
więcej o Naukowczynie poszukiwane! Trwa nabór do programu stypendialnego L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki

Trwa nabór do programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

01.03.2024
Trwa kolejny nabór do programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta na wyjazd do USA. Tym razem w ofercie znalazło się aż sześć programów stypendialnych: Junior Research Award 2025-26, Fulbright Research Award at Stanford University School of Medicine 2025-26, Graduate Student Award 2025-26, Senior Award 2025-26 i STEM Impact Award 2024-25 oraz nowość (!) – Graduate Student Award LLM in International Human Rights Law at University of Notre Dame 2025-26.
więcej o Trwa nabór do programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

Letni Staż w Shell. Zaaplikuj i rozpocznij swoją karierę!

29.02.2024
Szukasz pracy na wakacje? Ta oferta może być dla Ciebie! Zaaplikuj na płatny Letni Staż w Shell i rozpocznij swoją karierę. Nie boisz się wyzwań, chcesz się uczyć, a przy tym zdobywać pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli tak, to czekamy na Twoją aplikację!
więcej o Letni Staż w Shell. Zaaplikuj i rozpocznij swoją karierę!

22.02.2024
W imieniu organizatora Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszamy do udziału w 13. edycji konkursu na najlepszy projekt opakowania w ramach 16. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Strefa Studenta to konkurs skierowany do młodych projektantów, który stwarza niepowtarzalną szansę na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskanie poważnych zawodowych zleceń.
więcej o Konkurs Strefa Studenta - Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Wygraj nominację do światowego konkursu

Gra o Karierę 2024 coraz bliżej - zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

21.02.2024
W dniach od 11 do 15 marca br. odbędzie się wiele szkoleń, warsztatów, spotkań oraz innych wydarzeń organizowanych przez Biura Karier z całej Polski.
więcej o Gra o Karierę 2024 coraz bliżej - zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Start naboru zgłoszeń na płatne staże tłumaczeniowe w Komisji Europejskiej

19.02.2024
Oferta przeznaczona jest zarówno dla świeżo upieczonych absolwentów, jak i dla osób z doświadczeniem zawodowym. Program stażu jest dopasowywany indywidualnie do zainteresowań i potrzeb zakwalifikowanych osób.
więcej o Start naboru zgłoszeń na płatne staże tłumaczeniowe w Komisji Europejskiej

Working in Science Internship Program 2024 - letni staż w AstraZeneca

16.02.2024
AstraZeneca zaprasza studentów ostatniego roku oraz absolwentów do aplikacji na letni program stażowy Working in Science! Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 20 lutego i potrwa do 18 marca.
więcej o Working in Science Internship Program 2024 - letni staż w AstraZeneca