31.01.2024
Rozpoczął się nabór do V edycji programu mentoringowego skierowanego do studentek poszukujących swojej ścieżki zawodowej i inspiracji do działania - Woman That Matters oraz Woman That Matters TECH!
więcej o Women That Matters 2024. Deloitte zaprasza studentki do udziału w projekcie mentoringowym

I Ty możesz zostać Ambasadorem/Ambasadorką Karier UE na UJ! Aplikuj do 6 lutego

23.01.2024
Już po raz czternasty uczelnie w całej Europie będę wyłaniać swojego reprezentanta do programu „Ambasador Karier UE” prowadzonego z inicjatywy Europejskiego Urzędu Doboru Kadr (EPSO). Chcesz zostać nim na Uniwersytecie Jagiellońskim? Weź udział w procesie rekrutacji!
więcej o I Ty możesz zostać Ambasadorem/Ambasadorką Karier UE na UJ! Aplikuj do 6 lutego

Zostań studenckim liderem i wygraj staż w fundacji DKMS!

22.01.2024
Daj sobie szansę na wygranie płatnego, półrocznego stażu w w Fundacji o międzynarodowym profilu działalności! Zgłoś się do projektu HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS i jako Studencki Lider zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku.
więcej o Zostań studenckim liderem i wygraj staż w fundacji DKMS!

Program stażowy ABB Global Early Talent Program (GETP). Rekrutacja trwa

09.01.2024
Zgłoś się już teraz do programu stażowego ABB Global Early Talent Program (GETP) w dziale finansowym i buduj swoją karierę razem z ABB!
więcej o Program stażowy ABB Global Early Talent Program (GETP). Rekrutacja trwa

21.12.2023
Europejski Rzecznik Praw Obywatelskich poszukuje stażysty z zakresu web development (Java) do wsparcia w rozwoju stron internetowych Rzecznika zarówno w Internecie, jak i Ekstranecie. Przewidywane rozpoczęcie stażu: wiosna 2024.
więcej o Staż u Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich - web development (Java). Aplikuj do 22 stycznia!

Poznajmy się bliżej! Startuje cykl spotkań z Biurem Karier

23.11.2023
„Poznajmy się bliżej” to zaplanowany na rok akademicki 2023/2024 cykl spotkań, w którym nie musicie przyjeżdżać do Biura Karier, aby poznać naszą ofertę dla studentów – to my przyjeżdżamy do Was! Pierwsze z nich odbędzie się już 5 grudnia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
więcej o Poznajmy się bliżej! Startuje cykl spotkań z Biurem Karier

15.11.2023
Trwa nabór do XIV edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce, organizowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Kandydatów zgłaszać mogą zarówno profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy międzynarodowej, samorządy studenckie, inne organizacje studenckie, jak i koleżanki i koledzy.
więcej o XIV edycja konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce. Zgłoś swojego kandytata/kandydatkę!

Zagraniczny staż w biurze sieci Coimbra. Aplikuj do 30 listopada!

14.11.2023
The Coimbra Group poszukuje studenta/studentki studiów magisterskich lub niedawno obronionego absolwenta/absolwentki na staż do swojego międzynarodowego zespołu w biurze w Brukseli. Jesteś kreatywny, dobrze zorganizowany i gotowy na zawodową przygodę? Aplikuj!
więcej o Zagraniczny staż w biurze sieci Coimbra. Aplikuj do 30 listopada!

Zapraszamy na cykl warsztatów Akademia Młodego Lidera do Biura Karier UJ!

02.11.2023
Studenci i absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego to przyszli liderzy – menedżerowie, kierownicy czy przywódcy w organizacjach. Dla osób aspirujących do tych funkcji przygotowaliśmy cykl szkoleń stacjonarnych, który rozwija umiejętności przywódcze i zarządcze. Cykl składa się z 3 warsztatów, trwających 3 godziny zegarowe każdy.
więcej o Zapraszamy na cykl warsztatów Akademia Młodego Lidera do Biura Karier UJ!

25.10.2023
Agencja marketingu internetowego Afterweb zaprasza studentów wszystkich kierunków do udziału w ogólnopolskim konkursie „Googlowanie? Lubię to!". Zwycięzcy odbędą 3-miesięczny, płatny staż (do wyboru stacjonarny lub zdalny), a doświadczenie będzie można zdobyć na stanowisku Copywriter SEO, Junior SEO lub Junior Google Ads Specjalist. Najlepsi stażyści otrzymają szansę na stałe zatrudnienie.
więcej o „Googlowanie? Lubię to!" - weź udział w konkursie i wygraj płatny staż w agencji marketingu internetowego